Phone 2 +370 602 18112

Lipnios

Lipnios

Dabar viskas su lipniom juostelėm: lipnūs priminimo lapeliai, lipnios juostos ir, žinoma, lipnios tarpinės. Vienas geriausių šių tarpinių dalykų yra tas, kad lipni tarpinės dalis gale gali būti su slėgiui jautriais klijais (PSA) (arba šie klijai gali būti iš abiejų pusių).

Tarpinėse gali būti neįtikėtinai daug PSA medžiagos, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) elektrai laidžius akrilo klijus, elektrai laidžius silikono klijus, šilumai laidžius klijus, įprastus silikono klijus, įprastus akrilo klijus ir t.t.

PSA turi tai, kas vadinama lipnumu. Tai yra klijų sugebėjimas sudaryti momentinę jungtį. Ji gali būti nuo neįtikėtinai aukšto lipnumo iki labai žemo lipnumo. Sukibimo matavimas taip pat priklauso nuo konkretaus tarpinės pritaikymo, taip pat nuo sukibimo stiprumo. Taip pat verta atsiminti, kad sukibimo stiprumą gali nulemti daugybė veiksnių, įskaitant paviršiaus paruošimą, pagrindą, pačių klijų stiprumas, slėgio dydis ir sulaikymo trukmė. (daugumai klijų reikia sudrėkimo laikotarpio, kuris yra toks laikotarpis, kai klijai turi šiek tiek pastovėti tam, kad geriau priliptų prie paviršiaus). Taip pat įprasta, kad šie klijai tepami ant sandarinimo medžiagų su išpjova nugaroje, kad būtų lengviau juos pašalinti.

 

   

 

 

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt