Tarpinių pasaulis

image3
Edit Content
Paieška
Adresas

Saulės takas 18, Ringaudai, Kauno rajonas

Turite klausimų? Parašykite
Pasikalbėkime
Sekite mus

Etileno propileno monomero tarpinės (EPDM)

Etileno propileno monomero (EPDM) tarpinės

Benzinas ir kiti naftos chemijos produktai gali sugadinti daugelį gumos rūšių. Reaguojant į gumos medžiagų, galinčių apsaugoti nuo korozijos, paklausą, nepaisant sąlyčio su naftos bei chemijos gaminiais, buvo sukurtos sintetinės gumos medžiagos, tokios kaip EPDM, Viton, neoprenas ir silikonas. Etileno propileno monomero tarpinės (EPDM) – vienos iš tų, kurios gali būti naudojamos šioje situacijoje.

Etileno propileno monomero tarpinės (EPDM) yra Etileno Propileno Dioksido Monomero cheminės sudėties santrumpa. Tai yra kietos gumos tarpinės variantas.

EPDM tarpinės puikiai tinka naudoti stipriam suspaudimo lygiui, leidžiančiam ją užspausti ant mažiau naudingų sandarinimo paviršių.

EPDM tarpinės yra plačiai naudojamos visoje vandens pramonėje. EPDM – sintetinis kaučiukas, pasižymintis plačiomis ir puikiomis charakteristikomis, puikiai tinka tokiam pritaikymui.

Be to, EPDM tarpinės taip pat turi papildomų privalumų: dėl išskirtinių savybių, tokių kaip puikūs atsparumas ozonui, karščiui, garams ir oro sąlygos.

EPDM guminės tarpinės paprastai naudojamos atsparumo vandeniui užtikrinti tokiuose gaminiuose kaip sodo ir žarnų prietaisai, stogų dangos, elektros kabelių sujungimai.

Kaip alternatyva EPDM tarpinių medžiagai gali būti naudojamas silikonas arba neoprenas. Silikonas yra efektyvesnis ir yra skirtas ilgiau naudoti aukštoje temperatūroje. Neoprenas taip pat yra gana atsparus vandeniui ir gali atlaikyti didelius cheminių medžiagų srautus, tačiau EPDM tarpinės turi atmosferos poveikiui atsparumo pranašumą, o tai yra didelis privalumas naudojant tarpines lauko sąlygomis.

Šio tipo tarpinės negali atlaikyti chemikalų, pagamintų iš naftos, poveikio, bet gali atlaikyti daugelį vandens pagrindo produktų, garų, deguonies turinčių tirpiklių bei sudėtyje turinčių augalinio ar gyvulinio aliejaus.

EPDM tarpinės gali būti pagamintos iš įvairių kokybės ir tankio EPDM medžiagų, kad atitiktų jūsų poreikius ir pritaikymą.

Naujausi įrašai

Lipnios tarpinės

Lipnios tarpinės

Dabar viskas su lipniomis juostelėmis: lipnūs priminimo lapeliai, lipnios juostos ir, žinoma, lipnios tarpinės. Viena geriausių šių tarpinių savybių yra ta, kad lipni tarpinės dalis

Plačiau »
apsauginiai maišeliai

Apsauginiai maišeliai

Apsauginiai maišeliai, skirti flanšiniams vamzdžiams uždengti. Jie skirti apsaugai nuo drėgmės, birių medžiagų bei taip pat yra šiokia tokia apsauga transportuojant. Maišeliai taip pat gali

Plačiau »
Kaproninės tarpinės

Kaproninės tarpinės

Kaproninės tarpinės (nailoniniai tarpikliai) – tai tarpinės, kuriose naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Įvairių formų nailono tarpinės turi daug naudingų savybių, įskaitant tvirtumą, elastingumą, kietumą ir

Plačiau »
izoliacinės tarpinės

Izoliacinės tarpinės

Vienas iš izoliacinės tarpinės tikslų – triukšmo slopinimas. Ji gali būti montuojama vonios kambaryje tarp klozeto, kriauklės, bide ir sienos. Tarpinė gali būti įvairių storių,

Plačiau »
stiklo pluošto tarpinės

Stiklo pluošto tarpinės

Stiklo pluošto tarpinės – tai medžiaga, pagaminta iš aliumoborosilikatinio E tipo stiklo pluošto. Šis audinys skirtas šiluminei izoliacijai įvairiose pramonės srityse. Stiklo pluošto tarpinės naudojamos

Plačiau »
grafito tarpinės

Grafito tarpinės

Grafito tarpinės dažniausiai naudojamos vamzdynų ir įvairių mechanizmų sujungimams sandarinti. Grafito tarpinės taip pat tinka naudoti garo sistemose, chemijos ir naftos (benzinas, dyzelinas) produktuose, perdirbimo

Plačiau »

Norite pasitarti? Parašykite mums.

Turite klausimų? Parašykite mums.

Norite kažko paklausti ar pasikonsultuoti? Turite brėžinį ir norite sužinoti gamybos kainą? Parašykitemums.