Phone 2 +370 602 18112

Etileno propileno monomero tarpinės (EPDM)

Etileno propileno monomero tarpinės (EPDM)

Benzinas ir kiti naftos chemijos produktai gali sugadinti daugelį gumos rūšių. Reaguojant į gumos medžiagų, galinčių atsispirti korozijai, paklausą, nepaisant sąlyčio su naftos chemijos gaminiais, buvo sukurtos sintetinės gumos medžiagos, tokios kaip EPDM, Viton, Neoprene ir silikonas.

EPDM yra Etileno Propileno Dioksido Monomero cheminės sudėties santrumpa. Tai yra kietos gumos tarpinės variantas.

EPDM tarpinės puikiai tinka naudoti stipriam suspaudimo lygiui, leidžiančiam ją užspausti ant nenaudingesnių sandarinimo paviršių.

EPDM tarpinės yra plačiai naudojamos visoje vandens pramonėje. EPDM – sintetinis kaučiukas, pasižymintis plačiomis ir puikiomis charakteristikomis, puikiai tinka tokiam pritaikymui.

Be to, EPDM tarpinės taip pat turi papildomų privalumų: dėl išskirtinių savybių, tokių kaip puikūs atsparumas ozonui, karščiui, garams ir oro sąlygos.

EPDM guminės tarpinės paprastai naudojamos atsparumo vandeniui užtikrinti tokiuose gaminiuose kaip sodo ir žarnų prietaisai, stogų dangos, mechaninės prekės ir elektros kabelių sujungimai.

Kaip alternatyva EPDM tarpinių medžiagai gali būti naudojamas silikonas arba neoprenas. Silikonas yra efektyvesnis ir yra skirtas ilgiau tarnauti aukštoje temperatūroje. Neoprenas taip pat yra gana atsparus vandeniui ir gali atlaikyti didelius cheminių medžiagų srautus, tačiau EPDM tarpinės turi atmosferos poveikiui atsparumo pranašumą, o tai yra didelis privalumas naudojant tarpines lauko sąlygomis.

Šio tipo tarpinės negali atlaikyti chemikalų, pagamintų iš naftos poveikio, bet gali atlaikyti daugelį vandens pagrindo produktų, garų, deguonies turinčių tirpiklių ir augalinio bei gyvulinio aliejaus.

EPDM tarpinės gali būti pagamintos iš įvairių kokybės ir tankio EPDM medžiagų, kad atitiktų jūsų poreikius ir pritaikymą.

 

   

 

 

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt