Phone 2 +370 602 18112

Izoliacinės tarpinės

Izoliacinės tarpinės

Izoliacinės tarpinės vienas iš tikslų – triukšmo slopinimas. Ji gali būti montuojama vonios kambary tarp kloseto, kriauklės, bide ir sienos. Tarpinė gali būti įvairių storių, pagaminta tiek iš gumos, tiek iš plastmasės.

Tarpinė taip pat gali būt naudojama ir siekiant išvengti elektros krūvio tęstinumo. Dažniausiai ji naudojama aukščiau žemės ir U / G tarpfazėse, kad būtų išvengta katodinės apsaugos.

Dar plačiai naudojama skirtingų metalų flanšuotose jungtyse, kur dviejų nevienodų metalų elektronegatyvumo skirtumas gali sukelti galvaninę ataką / koroziją. Šiuo atveju tarpinės gali būt kelių tipų::

  • D tipo. Ši tarpinė yra specialiai pritaikyta žiedinio tipo jungčių flanšui ir yra tiek ovalios, tiek aštuonkampės formos.
  • E tipo. Visą paviršių izoliuojanti tarpinė centruojama flanšo varžtais. Ši tarpinė uždengia visą flanšo paviršių, todėl mažiau tikėtina, kad bet kokios pašalinės medžiagos prasiskverbs pro tarpus.
  • F tipo. Tai žiedinė izoliacinė tarpinė. Ji yra centre flanšo varžtuose. Šios tarpinės tikslas tik uždengti flanšo paviršių, tam kad palengvintų pašalinių medžiagų judėjimą tarp flanšų.

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt