Tarpinių pasaulis

image3
Edit Content
Paieška
Adresas

Saulės takas 18, Ringaudai, Kauno rajonas

Turite klausimų? Parašykite
Pasikalbėkime
Sekite mus

Tarpinės

SBR gumos tarpinės

Kas gi yra tos tarpinės?

Dažnai nepakankamai įvertintos, bet gyvybiškai svarbios tūkstančiams mašinų ir buitinių prietaisų, tarpinės padeda kasdieniniame gyvenime. Jos uždaro mūsų šaldytuvo duris, kad šviežias maistas būtų sveikas, jos saugo šaudmenis nuo drėgmės, jos padeda kurti jungiamasias grandis. Trumpai, tai yra mechaninis sandariklis, kuris naudojamas siekiant užkirsti kelią dujų ar skysčio nutekėjimui, tačiau gali būti naudojamas kaip tarpiklis tarp dviejų objektų, tokių kaip du metalai ar cheminės medžiagos. Jos dažnai naudojamos kaip apsauga nuo išorinių elementų. Tarpinė  yra naudojama beveik kiekvienoje pramonėje, yra universali ir reikalinga tūkstančiams. Tarpinės yra pritaikytos kiekvienam naudojimui, todėl ši pramonė yra unikali. 

Jungties slėgis, slėgis, kuris bus daromas jungčiai, kurią sandarina tarpinė, yra svarbus, nes kuo didesnis slėgis, tuo stipresnė turi būti tarpinės  medžiaga. Jei pasirenkama silpnesnė medžiaga, tarpinė gali būti nesandari ir greitai nusidėvėti. Labai svarbu pasirinkti medžiagą, kuri patenkins specifinius poreikius.

Kriterijai, tokie kaip temperatūra, gumos kietumas, tempiamasis stipris ir tarpinės medžiagos sudedamosios dalys yra vieni svarbiausių renkantis medžiagą, iš kurios bus pagaminta tarpinė.

Netinkamai parinktos arba prižiūrimos tarpinės gali sukelti katastrofišką įrangos, kurioje jos naudojamos, gedimą. Kai jos kruopščiai parenkamos ir periodiškai tikrinamos, ar nėra pažeidimų ar defektų, tarpinės labai prisideda prie saugaus ir veiksmingo įrangos darbo.

Gaminamų tarpinių storis : nuo 0.1 mm. iki 300mm.

 

 

 

Norite pasitarti? Parašykite mums.

PROCESAS

Užsakymo derinimas

Užsakymo gavimas

Brėžinio braižymas

Užsakymo pjovimas

Atidavimas

0 +

Patenkintų Klientų

0 +

Užbaigtų Projektų

0 +

Metų Patirtis

0 +

Užklausų Kasdien

Rasime optimaliausią sprendimą Jūsų problemai išspręsti!

Turite klausimų? Parašykite mums.

Norite kažko paklausti ar pasikonsultuoti? Turite brėžinį ir norite sužinoti gamybos kainą? Parašykitemums.