Phone 2 +370 602 18112

Guminės tarpinės

Guminės tarpinės

Tarp dviejų sujungimo paviršių yra pasirinkta guminė tarpinė, kuri sumažina trintį ir nusidėvėjimą. Tai puiki sandarinimo priemonė, ypač jei yra slėgio poveikis. Guminę tarpinę pakeisti daug pigiau nei metalinį korpusą, jei įvyko deformacija.

Daugelyje sandarinimo būdų guma yra efektyviausia sandarinimo medžiaga dėl savo skysčio nepralaidumo, cheminio atsparumo, atsparumo karščiui ir atsparumo slėgiui.

Visi gumos gaminiai yra elastomerai, o elastomerai pasižymi elastingumu. Dėl šios elastingumo kokybės guma tampa idealia medžiaga sandarinimui. Daugybė gumos gaminių, suspausta ir atlaisvinta, gana greitai įgis savo pradinę formą, darant prielaidą, kad ekstremali temperatūra ir koroziją sukeliančios cheminės medžiagos nėra veiksniai.

Skirtingos gumos medžiagos veikia skirtingai, kai naudojamos sandarinimo priemonėse. Kadangi tarpinės yra naudojamos siekiant užkirsti kelią chemikalų ir dujų nutekėjimui, tarpikliams sukurti naudojama medžiaga turi atsispirti skilimui, kurį sukelia kontaktas su tomis medžiagomis.

Guminės tarpinės taip pat naudojamos maišytuvuose (vožtuvuose), kad blokuotų tekančius skysčius ar dujas. Guminės arba silicio tarpinės taip pat gali būti naudojamos ventiliatoriaus vibracijai sumažinti.

 

   

 

 

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt