Phone 2 +370 602 18112

Kamštinės tarpinės

Kamštinės tarpinės

Tikėkite ar ne, kamštiena vis dar plačiai naudojama tarpinių pramonėje dėl išskirtinių sandarinimo ir lankstumo savybių. Kamštis yra natūralių dervų pavidalo, labiau pritaikytas tam tikram formatui su baziniais rišikliais, tokiais kaip, neoprenas ar nitrilas. Kamštiena yra pigi, vandeniui atspari ir patikima medžiaga.

Dauguma žmonių žino kamštienos medžiagą užkimšdami vyno butelius. Taip yra dėl to, kad jis sukuria puikų hermetiškumą ir nepralaidumą vandeniui.

Pagrindiniai bet kokios tarpinės medžiagos pasirinkimo kriterijai yra nustatyti panaudojimą ir medžiagas, kurios liečiasi su tarpine. Kamštis yra pigi, lanksti, lengva ir vandeniui atspari medžiaga, sukurianti puikų sandarumą. Šios tarpinės taip pat naudojamos automobilių saugyklose, kur reikia užpilti alyvą, sukuriant ilgalaikę apsaugą nuo nuotėkio.

Tai nesibraižanti ir estetiškai maloni medžiaga.Kamštis yra puikus pagrindinių medžiagų pasirinkimas norint sumažinti garsą, plačiai naudojamas po kompresoriais arba sunkiaisiais siurbliais, kad būtų išvengta per didelio triukšmo lygio.

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt