Phone 2 +370 602 18112

Silikoninės tarpinės

Silikoninės tarpinės

Dažnai naudojamas automobilių pramonėje, silikonas labai atsparus deguoniui, ozonui ir ultravioletiniams spinduliams. Silikonas puikiai tinka ekstremalioms temperatūros sąlygoms, pvz., automobiliuose. Šis produktas taip pat yra naudingas elektros izoliacijai ir dažnai naudojamas elektrinėms reikmėms. Silikonas taip pat gali atlaikyti didelį slėgio kiekį, todėl jį galima naudoti srityse, kuriose yra daugiau fizinio krūvio. Tačiau silikonas turi silpną išlydžio stiprumą ir neefektyviai veikia sąlytyje su aliejinėmis medžiagomis.

Silikonas taip pat yra labai inertiškas dėl cheminio reaktyvumo, todėl jis gali būti naudojamas cheminiam apdirbimui ir kai kuriem

Silikonas, palyginti su natūraliu kaučiuku, turi mažą atsparumą tempimui, kurio naudojimas palaipsniui buvo nutrauktas sintetinių kaučiukų naudai. Dėl šios priežasties silikono, kaip sandarinimo medžiagos, naudojimas yra ribotas.

Pavyzdžiui, automobilių tarpinės turi atlaikyti nuolatinį sukimąsi, suspaudimą ir kitokią įtampą. Nors tokiose situacijose sandarinimui kartais naudojamas silikonas, jis neįprastas.
Silikonas yra dažniau naudojamas tarpinių medžiagoms vartojimo gaminiuose ir kai kuriose lengvosios pramonės reikmėse. Silikonines tarpines galima naudoti hidroizoliaciniams maudymosi akiniams, kaip sandarikliui kepimo medžiagoms ir laikinoms maisto laikymo talpykloms, taip pat daugelyje kitų sričių.

Medicinos prietaisuose silikoninės tarpinės gali būti naudojamos dializės aparatuose, inkubatoriuose, infuzijos pompose ir daugelyje kitų prietaisų. Taikymas, kuriam naudojamas silikono tarpinė, priklauso nuo silikono kokybės.
Silikono gumos rūšys skiriasi viena nuo kitos pagal savo elektrinio laidumo savybes, atsparumą garams, cheminį atsparumą, atsparumą liepsnai ir kitas savybes.

Sandarinimo tarpinės iš silikoninės gumos priskiriamos prie aukštesnės klasės produktų. Ši medžiaga išlieka elastinga temperatūrai esant nuo -50oC iki +315oC. Silikoninės tarpinės atsparios drėgmei, slėgiui, įvairiems chemikalams ir daugeliui tepalų.

 

 

   

 

 

© 2018 IĮ „Egmeda”

Sprendimas ketux.lt